Relacje inwestorskie
> Home page > For job seekers > Job offers

Konsultant ds. Obsługi Kandydata

Praca stała
Lokalizacja: Wrocław
Numer referencyjny: K/DS/2017/2017/4/263
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarza innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych, chcesz rozwinąć skrzydła i dołączyć do zespołu, który przyciąga najlepszych – mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

Obecnie do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
Obszary odpowiedzialności:
  • Profesjonalna telefoniczna obsługa Kandydatów;
  • Przeprowadzanie ankiet dotyczących CV;
  • Telefoniczne umawianie spotkań z rekruterami;
  • Aktualizacja bazy danych;
  • Przyjmowanie reklamacji i zapytań Pracowników.

Od Kandydatów oczekujemy:
Profil Kandydata:
  • Minimum średnie wykształcenie;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązania kontaktów;
  • Kreatywność i entuzjazm w działaniu;
  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań;
  • Zorientowanie na Kandydata;
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office;
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Nastawienie na realizację celów, zaangażowanie.

Oferujemy:
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej;
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość pracy w otwartym i zgranym zespole;
  • Dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów;
  • Wyposażenie we wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury za pomocą przycisku "Aplikuj"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Work Service S.A. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

pokolenie mobilnych
do góry